Wycinka drzew Warszawa

 • Alpinistyczna wycinka drzew „niebezpiecznych”
 • Standardowa wycinka drzew (z ziemi)
 • Bezpłatna wycena zlecenia nawet do 15 minut od otrzymania zdjęć
 • Wizja lokalna u klienta w celu ostatecznego określenia ceny i warunków wykonania zabiegu.
 • Usługi wykonywane tylko przez wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych arborystów.
 • Współpraca na podstawie pisemnej umowy.

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij „Wyślij” i poczekaj na kontakt

  O nas

  Uwielbienie dla drzew i środowiska naturalnego, potrzeba ekscytacji i pozytywnych uczuć, odwaga, otwartość na poznanie wspaniałych ludzi, którzy kochają i szanują przyrodę. Połączeniem tych wszystkich elementów jest arborystyka – trudna sztuka pracy na drzewach z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

  Specjalizujemy się w usuwaniu „drzew niebezpiecznych”, które stanowią zagrożenie dla ludzi, ich domów, przedsiębiorstw, obiektów gospodarczych i infrastruktury.

  Świadczymy również usługi z zakresu standardowej pielęgnacji drzew, a także wiele innych usług wykorzystujących techniki linowe. Nasze usługi są dostępne na terenie całego kraju.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Warszawa - Oferta

  1. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Nasza oferta obejmuje usługi wycinki drzew, które stanowią zagrożenie dla ludzi, budynków i infrastruktury, czyli tak zwanych „drzew niebezpiecznych”.

  Prowadzimy bezpieczne prace polegające na usuwaniu gałęzi lub całych drzew w miejscach, w których mogą one stanowić zagrożenie dla budynków lub innych obiektów, które mogą ulec uszkodzeniu.

  Usuwamy drzewa w pobliżu linii energetycznych, budynków, szkół, na cmentarzach, w parkach i innych miejscach, gdzie konieczne jest wykorzystanie profesjonalnej metody alpinistycznej.

  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, nowoczesny, atestowany sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam wykonywać skuteczne i bezpieczne wycinanie drzew nawet w trudnych okolicznościach.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Realizujemy tradycyjną wycinkę drzew, bez konieczności użycia technik alpinistycznych. Wykonujemy wycinkę drzew przy drogach, usuwanie drzew z działek w celu zagospodarowania terenu.

  Realizujemy także czynności porządkowe po wycince, w tym: usunięcie wyciętego materiału, pocięcie gałęzi, uporządkowanie terenu.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Dzięki naszym kompetencjom i wiedzy prawnej możemy zająć się wszelkimi formalnościami i wymogami prawnymi, które są niezbędne do prawidłowego wykonania prac pielęgnacyjnych lub wycinki drzew.

  Przygotowujemy dla klientów wszelkie niezbędne dokumenty, albo też wykonujemy wszystkie odpowiednie czynności administracyjne na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, od złożenia wniosku do momentu, w którym zezwolenie na wycinkę stanie się ważne.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Warszawa - Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  W wielu sytuacjach, kiedy klient zleca nam zadanie, szczególnie w przypadku prac na tzw. „drzewach niebezpiecznych”, wymagana jest indywidualna wycena, uwzględniająca szczególne ryzyko i okoliczności pracy.

  Po otrzymaniu od Państwa precyzyjnych fotografii miejsca pracy, możliwie jak najszybciej dokonamy orientacyjnej wyceny. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, przyjedziemy do Państwa na bezpłatną wizję lokalną, aby dokładnie sprawdzić lokalne warunki, a dopiero wtedy będziemy mogli określić ostateczną cenę za usługę.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Warszawa - FAQ

  Postaw na Dębowy Patrol. Zadzwoń do nas – 22 243 65 67.Temat wycinki drzew jest nam doskonale znany, ponieważ zajmujemy się tym od wielu lat. Oferujemy standardową wycinkę drzew, wycinkę drzew niebezpiecznych metodą alpinistyczną nawet w niedostępnych miejscach, a także pielęgnację drzew. Do naszych obowiązków podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem.

  Profesjonalna wycinka drzew w Warszawie kosztuje minimum 600 zł. Cena jest uzależniona od wielu czynników, dlatego prześlij nam zdjęcia, a my postaramy się dokonać orientacyjnej wyceny. Pamiętaj, że nasze usługi są kompleksowe – jeśli do wycinki będzie potrzebne zezwolenie, postaramy się je uzyskać za Ciebie.

  Wycinką drzew i krzewów specjalizujemy się od wielu lat. Przez ten czas udało nam się wykonać wiele zleceń dla klientów z Warszawy i najbliższej okolicy. Korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu. Kładziemy szczególną uwagę na estetykę otoczenia po wycince drzew – na życzenie klienta możemy wywieźć pozyskany materiał. Poza tym oferujemy wiele innych usług takich jak pielęgnacja drzew, mycie elewacji czy odśnieżanie dachów. Nasze usługi oferujemy nie tylko na terenie Warszawy, dlatego współpraca z nami się opłaca.

  To zależy. Niekiedy przeprowadzenie wycinki drzew nie wymaga zezwolenia. Jeśli prześlesz nam zdjęcia, to odezwiemy się do Ciebie i omówimy szczegóły. Jeśli proces wycinania drzew będzie wymagał zezwolenia, to zdobędziemy je za Ciebie.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 35 Średnia ocena: 4.9]

  Scroll to Top