Wycinka drzew Sulejówek

Naszą główną misją jest ochrona i pielęgnacja drzew. Wycinamy drzewa chore lub powodujące zagrożenie dla ludzi, lub mienia. Oto co oferujemy:

 • Alpinistyczna wycinka drzew „niebezpiecznych”
 • Standardowa wycinka drzew (z ziemi)
 • Bezpłatna wycena zlecenia nawet w 15 minut
 • Bezpłatna wizja lokalna u klienta
 • Wysoko wykwalifikowani i certyfikowani arboryści
 • Współpraca na podstawie pisemnej umowy

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij "Wyślij" i poczekaj na kontakt

  O nas

  Kochamy przyrodę i uwielbiamy poznawać nowych ludzi. Połączeniem szacunku do zieleni i odczuwania dreszczyku emocji, który motywuje nas do pracy, jest arborystyka.

  Zastanawiasz się, co oznacza to słowo? To nic innego jak praca na drzewach. Wymaga ona odwagi i sprytu, dlatego wykorzystujemy techniki alpinistyczne. Dzięki temu wykonujemy trudne zadania, a zarazem pozostajemy bezpieczni.

  Twoje drzewa wymagają pielęgnacji? Chętnie się tym zajmiemy. Martwisz się, że nie dotrzemy na miejsce? Bez obaw. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dojedziemy nawet na drugi koniec Polski.

  A może na Twojej działce znajdują się drzewa, które zagrażają bezpieczeństwu? Spokojnie, usuniemy je, zanim spadną na elementy infrastruktury.

  Potrzebujesz innej usługi, która wymaga wykorzystania lin? Skontaktuj się z nami.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Sulejówek – Oferta

  1. Pielęgnacja drzew

  Drzewa są dla Ciebie ważne? Dla nas też. Zadbamy o nie najlepiej, jak potrafimy. Co możemy Ci zaoferować? Świadczymy usługi, takie jak:

  2. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Szanujemy naturę i zajmujemy się usuwaniem drzew wyłącznie, gdy jest to konieczne. Drzewa na Twojej działce stwarzają zagrożenie dla ludzi lub dla znajdujących się w pobliżu budynków? Zajmiemy się tym.

  Profesjonalny sprzęt, kwalifikacje i doświadczenie pozwalają nam usuwać drzewa w sposób bezpieczny. Nie straszne nam nawet linie wysokiego napięcia w pobliżu miejsca pracy.

  Prowadzimy skuteczne działania m.in.:

  • w parkach
  • na terenie cmentarzy
  • w pobliżu szkół

  3. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Lubimy prace na wysokości, ale wycinamy też drzewa tradycyjnym sposobem. Klasyczne metody wykorzystujemy, np. likwidując drzewo, byś mógł w inny sposób urządzić swój teren.

  Boli Cię głowa na myśl o bałaganie? Możesz odetchnąć spokojnie. Zajmiemy się wszystkim, czyli:

  • potniemy gałęzie
  • zlikwidujemy to, co wytniemy
  • posprzątamy miejsce pracy

  4. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Załatwianie spraw urzędowych często generuje stres. Nie musisz się tym przejmować, bo załatwimy formalności za Ciebie. Nasze kompetencje pozwalają nam przygotować dla Ciebie zbiór dokumentów, które są wymagane do podjęcia prac.

  Jeśli chcesz, możesz dać nam pełnomocnictwo. Wówczas dopełnimy wszelkich formalności za Ciebie, włącznie ze złożeniem wniosku o wycinkę drzew.

  Wycinka drzew Sulejówek – Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Chcesz poznać orientacyjną cenę? Wystarczy, że wyślesz nam kilka dokładnych zdjęć miejsca pracy. W ciągu kilkunastu minut odpowiemy. Jeśli kwota będzie dla Ciebie atrakcyjna, udamy się na miejsce, by odbyć wizję lokalną. Jest ona bezpłatna, a po jej przeprowadzeniu podamy ostateczną cenę.

  Wszystkie zlecenia, które uznać można za niebezpieczne, wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę czynniki ryzyka.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Sulejówek – FAQ

  Chcesz usunąć drzewa zagrażające ludziom, budynkom i masz na uwadze bezpieczeństwo? Zadzwoń pod nr 22 243 65 67 lub 694 366 607. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się też drzew, które nie wymagają od nas użycia sprzętu alpinistycznego.

  Minimalny koszt usługi, którą wykonują wykwalifikowani profesjonaliści to 600 zł. Ostateczny koszt zależny jest od stopnia trudności i niebezpieczeństwa. Chcesz poznać zbliżoną cenę? Wyślij nam kilka dokładnych zdjęć miejsca, w którym mamy pracować. Warto pamiętać, że usługa obejmuje nie tylko wycięcie drzewa, ale także porządkowanie terenu, a nawet załatwienie formalności, jeśli sobie tego zażyczysz.

  Od lat nasi certyfikowani pracownicy usuwają drzewa, nie tylko na terenie Sulejówka, ale całego województwa mazowieckiego i nie tylko! Doświadczenie sprawia, że prace wykonujemy w bezpiecznych warunkach. Ogromną zaletą jest to, że usługi są kompleksowe. Obejmują nie tylko likwidację drzewa, ale też sprzątanie po wycince. Jesteśmy gotowi załatwić za Ciebie nawet sprawy urzędowe związane z wycinką.

  Wyślij do nas kilka zdjęć, a my powiemy Ci, czy zezwolenie będzie potrzebne. Jeśli okaże się, że tak, chętnie złożymy za Ciebie wniosek.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 8 Średnia ocena: 5]
  Scroll to Top