Wycinka drzew Konstancin-Jeziorna

 • Wycinka niebezpiecznych drzew metodą alpinistyczną
 • Tradycyjna wycinka drzew
 • Darmowa wycena zlecenia do 15 minut po otrzymaniu zdjęć
 • Wizyta u klienta w celu dokładnej wyceny i określenia stopnia złożoności zadań
 • Usługi wykonywane wyłącznie przez profesjonalnych i certyfikowanych arborystów o najwyższych kwalifikacjach
 • Umowa pisemna jako podstawa współpracy

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij „Wyślij” i poczekaj na kontakt

  O nas

  Praca przy profesjonalnej wycince drzew to nie tylko umiejętność bezpiecznego przeprowadzenia zadania, ale także wiedza na temat poszczególnych gatunków drzew i technik ich usuwania. Wycinka to wysoce niestandardowe zadanie, a my specjalizujemy się w usuwaniu tzw. „drzew niebezpiecznych”, czyli takich, które zagrażają posesjom, firmom, ruchowi drogowemu itd.

  Jesteśmy wykwalifikowanymi arborystami i zapewniamy kompleksowe usługi – od pielęgnacji drzew po ich wycinanie. Świadczymy je na terenie całego kraju i zawsze staramy się działać w sposób odpowiedzialny, świadomie realizując nasze obowiązki wobec natury.

  Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie oraz właściwe narzędzia pracy, które pozwalają nam na efektywne wykonywanie zadań pielęgnacyjnych lub usunięcie drzewa bezpiecznie i skutecznie. Zawsze dostosowujemy nasze metody do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Konstancin-Jeziorna – oferta

  1. Wycinka drzew “niebezpiecznych”

  Specjalizujemy się w usuwaniu drzew „niebezpiecznych”, czyli takich, które są zagrożeniem dla ludzi, domów, firm czy infrastruktury drogowej.

  Przeprowadzamy kompleksowe usuwanie gałęzi lub całych drzew w miejscach, gdzie mogą one stanowić zagrożenie dla istniejącej infrastruktury. Dzięki profesjonalnemu i bezpiecznemu podejściu, możemy zminimalizować ryzyko potencjalnego uszkodzenia budynków czy innych obiektów praktycznie do zera.

  Wykonujemy usługi alpinistyczne w celu usuwania drzew w pobliżu linii energetycznych, budynków prywatnych i publicznych, szkół, na cmentarzach, w parkach i innych miejscach. Nasze profesjonalne metody gwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich prac, nawet w skomplikowanych przypadkach.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Oferujemy tradycyjną wycinkę drzew, która nie wymaga prac alpinistycznych. Wycinamy drzewa do zera, gwarantując jednocześnie uporządkowanie terenu (usunięcie drzew i gałęzi, porządkowanie miejsca pracy po zakończonej pracy).

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Odciążamy naszych klientów, przejmując na siebie sprawy formalne związane z wycinką drzew. Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie załatwienia formalności administracyjnych i uzyskania niezbędnych zezwoleń potrzebnych do przeprowadzenia prac. Bardzo ważne jest, aby w odpowiedni sposób podejść do formalności i postępować według określonych procedur, a my wiemy, jak to zrobić.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Konstancin-Jeziorna – cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Każda sytuacja jest inna, ponieważ pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników, w tym stopień skomplikowania wycinki, liczbę drzew i ich stan, ewentualne niebezpieczeństwa itd. Dlatego też do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, rozkładając ją na dwa etapy.

  Pierwszy – wysłanie fotografii, na podstawie których podajemy szacunkową wycenę. Po jej zaakceptowaniu przechodzimy do drugiego etapu, czyli wizji lokalnej. Na miejscu możemy dokładniej określić czas i cenę wycinki. Co ważne, wyceny są darmowe.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Konstancin-Jeziorna – FAQ

  Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług wycinki drzew, Dębowy Patrol jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i oferujemy standardowe usługi wycinki drzew, a także alpinistyczne metody usuwania niebezpiecznych drzew oraz ich pielęgnacji.  Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie – 22 243 65 67 e-mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.

  Cena uzależniona jest od wielu czynników, a my podchodzimy do naszych zadań kompleksowo – od formalności aż po porządkowanie terenu po wycince. Koszt usługi zaczyna się od 600 złotych, ale dodatkowe elementy wchodzące w skład zadania mogą tę cenę podnieść. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej wyceny, która pozwoli oszacować cenę.

  W naszej pracy łączymy pasję, zaangażowanie, profesjonalizm i bezpieczeństwo, co pozwala nam na osiągnięcie optymalnych efektów. Od wielu lat zajmujemy się specjalistyczną wycinką i przycinką drzew w Konstancinie i okolicach, a także na terenie całej Polski, a te prace pozwoliły zyskać nam doświadczenie. Doświadczenie, które możemy wykorzystać na Twoją korzyść.

  Niektóre wycinki wymagają zezwolenia, inne nie. Wiemy, że formalności i tzw. „papierologia” mogą być kłopotliwe, dlatego bierzemy na siebie ten obowiązek. Prześlij nam fotografie drzew do wycinki, a my nie tylko wycenimy koszt pracy, ale również sprawdzimy, czy będzie wymagane pozwolenie na wycinkę.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 2 Średnia ocena: 5]

  Scroll to Top