Wycinka drzew Łomianki

 • Alpinistyczna wycinka „niebezpiecznych” drzew.
 • Standardowa wycinka drzew (z ziemi).
 • Bezpłatna i szybka wycena zlecenia – w ciągu nawet 15 minut od otrzymania zdjęcia drzew.
 • Wizja lokalna u klienta – pozwala na dokładne oszacowanie ceny i warunków podczas wykonywania zabiegu.
 • Usługi Dębowego Patrolu są wykonywane tylko przez wykwalifikowanych i certyfikowanych arborystów.
 • Rozpoczęcie współpracy po podpisaniu pisemnej umowy.

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij „Wyślij” i poczekaj na kontakt

  O nas

  Nasza pasja to miłość i szacunek dla drzew oraz środowiska naturalnego. Pragniemy czerpać radość z ekscytujących doświadczeń, otwierać się na nowe możliwości i spotykać wspaniałych ludzi, którzy podzielają naszą miłość do przyrody. Arborystyka, jako sztuka pracy na drzewach z wykorzystaniem technik alpinistycznych, pozwala nam połączyć wszystkie te elementy w jedno.

  Jesteśmy wyspecjalizowani w usuwaniu „drzew niebezpiecznych”. Oferujemy również usługi z zakresu standardowej pielęgnacji drzew, dbając o ich zdrowie i kondycję.

  Ponadto, wykorzystując techniki linowe, oferujemy szereg innych usług związanych z arborystyką. Bez względu na lokalizację, nasze usługi są dostępne dla klientów na terenie całego kraju. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Łomianki – oferta

  1. Wycinka drzew “niebezpiecznych”

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach wycinania drzew, zwłaszcza tych, które stanowią zagrożenie dla ludzi, budynków i infrastruktury. Nazywamy je „drzewami niebezpiecznymi” i podejmujemy wszelkie niezbędne działania, aby je usunąć w sposób bezpieczny i skuteczny.

  Nasze prace wycinania drzew polegają na precyzyjnym usuwaniu gałęzi lub całych drzew w miejscach, gdzie mogą stwarzać zagrożenie dla budynków i innych obiektów, które mogą być podatne na uszkodzenia.

  Wykonujemy usługi wycinania drzew w pobliżu linii energetycznych, budynków, szkół, cmentarzy, parków i innych miejsc, gdzie konieczne jest profesjonalne podejście i wykorzystanie technik alpinistycznych. Nasz zespół ma odpowiednie kwalifikacje, a także dysponuje nowoczesnym, atestowanym sprzętem, który gwarantuje skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie prac wycinania drzew, nawet w trudnych i wymagających warunkach.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Nasza firma oferuje tradycyjną wycinkę drzew, które nie wymagają zastosowania technik alpinistycznych. Specjalizujemy się w usuwaniu drzew przy drogach oraz wycinaniu drzew z działek w celu zagospodarowania terenu.

  W sposób kompleksowy realizujemy powierzone zadania, dlatego oprócz wycinki drzew i gałęzie wykonujemy także czynności porządkowe. Nasi pracownicy zajmują się usuwaniem wyciętego materiału, cięciem gałęzi oraz dokładnym uporządkowaniem terenu.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wysokie kompetencje i wiedza z zakresu prawa umożliwia nam profesjonalne i kompleksowe załatwienie wszelkich formalności, które są konieczne do wycinki drzew oraz przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych.

  W zależności od potrzeb naszych klientów możemy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty lub samodzielnie zająć się wykonaniem wymaganych czynności administracyjnych. Wówczas działamy w oparciu o udzielone pełnomocnictwo.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Łomianki – cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Udostępniamy Państwu dokładny cennik naszych usług. Jednak w niektórych przypadkach konieczna jest indywidualna wycena – szczególnie w przypadku tzw. niebezpiecznych drzew. Niezbędne jest wtedy uwzględnienie ryzyka oraz trudnych warunków pracy.

  Proszę skorzystać z formularza na stronie, żeby przesłać zdjęcia do wstępnej wyceny. Jeśli wycena zostanie zaakceptowana, skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia się na bezpłatną wizję lokalną. Podczas tej wizyty, nasz zespół przeprowadzi szczegółową ocenę lokalnych warunków, co pozwoli nam określić ostateczną cenę za świadczone usługi.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Łomianki – FAQ

  Zaufaj nam i zleć nam wycinkę drzew. Jako Dębowy Patrol doskonale znamy się na wycince i pielęgnacji drzew. Zadzwoń do nas na nr: 22 243 65 67, a przedstawimy Ci szczegóły współpracy.

  Do oferowanych przez nas usług należy wycinka „drzew niebezpiecznych” metodą alpinistyczną, pielęgnacja drzew, a także wycinka standardowych drzew. Zapewniamy pełne zaangażowanie oraz szybką wycenę.

  Profesjonalna firma z certyfikowanymi zajmuje się wycinką drzew w Łomiankach, a koszt tej usługi to minimum 600 zł. Dokładna kwota jest uzależniona od kilku czynników – trudności lokalizacji, rodzaju drzewa itp. Dlatego prosimy o przesłanie zdjęcia, a wtedy będziemy mogli dokonać pierwszej wyceny. Jeszcze precyzyjniej oszacujemy cenę wycinki drzew po wizji lokalnej.

  Doświadczona firma, która specjalizuje się w wycince drzew i kwiatów – właśnie taka jest nasza firma Dębowy Patrol. Wykonaliśmy już wiele zleceń dla klientów z Łomianek oraz innych części Polski. Poza tym podczas pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz kompleksowe wykonanie usługi. Dlatego dbamy zarówno o precyzję w trakcie pracy, jak i o bezpieczeństwo oraz o uporządkowanie terenu po wykonaniu zadania.

  Specjalizujemy się w wycince drzew, ale zajmujemy się również pielęgnacją drzew, odśnieżaniem dachów czy nawet myciem elewacji.

  W niektórych przypadkach nie jest wymagane zezwolenie do wykonania wycinki drzew. Jednak dopiero po zobaczeniu zdjęcia będziemy mogli to określić. Wtedy skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy wszystkie szczegóły. Jeśli będzie wymagane zezwolenie, to pomożemy Państwu lub samodzielnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 3 Średnia ocena: 5]

  Scroll to Top