Wycinka drzew Józefów

Naszą misją jest ochrona i pielęgnacja drzew. Wycinamy drzewa chore lub zagrażające ludziom i mieniu. Zobacz, co oferujemy:

 • Wycinka metodą alpinistyczną
 • Wycinka standardowa
 • Szacunkowa wycena nawet do 15 minut
 • Ostateczna wycena po darmowej wizji lokalnej
 • Wycena zupełnie za darmo i niezobowiązująco
 • Realizacja usługi przez kompetentnych arborystów
 • Podpisanie umowy

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij "Wyślij" i poczekaj na kontakt

  O nas

  Ekscytują nas natura i wyzwania. Dlatego zostaliśmy fascynatami arborystyki, niezwykle wymagającej sztuki pracy z roślinnością na wysokości.

  Specjalizujemy się w pracy z najbardziej wymagającymi drzewami, określanymi jako niebezpieczne. Usuwamy drzewa stanowiące zagrożenie dla ludzi i obiektów. Nasza oferta to również standardowa wycinka drzew Józefów.

  Każdorazowo dostosowujemy metody do wymogów zleceń. Doświadczeni arboryści sprawnie korzystają między innymi z techniki alpinistycznej.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Józefów – Oferta

  1. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Drzewa niebezpieczne to takie, które ze względu na swój rozrost lub stan zdrowotny grożą zawaleniem. Czasami ryzyko dotyczy też wpływu na okolicę pojedynczych gałęzi. Tego typu drzewa realnie zagrażają zarówno ludziom, jak i budynkom oraz innym elementom infrastruktury.

  Wycinka drzew niebezpiecznych w naszym wykonaniu to likwidacja zagrażających roślin znajdujących się przy domach mieszkalnych, czy obiektach publicznych, w tym przy placówkach oświatowych. Zajmujemy się też przycinaniem oraz likwidacją drzew przy kościołach, cmentarzach, liniach energetycznych i w każdym innym miejscu, w którym potrzebna jest nasza pomoc.

  Z drzewami niebezpiecznymi radzimy sobie zwykle z zastosowaniem techniki alpinistycznej. Korzystamy z naszych umiejętności, doświadczenia i najlepszego dostępnego sprzętu.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Oczywiście wycinka często dotyczy również zwykłych drzew. Zajmujemy się między innymi usuwaniem roślin z posiadłości prywatnych i publicznych. Przyjmujemy zlecenia na wycinkę drzew w celu zagospodarowania terenu czy też oczyszczenia obszaru przy drodze.

  Działamy kompleksowo. Dlatego po zrealizowaniu zlecenia wycinki drzewa sprzątamy teren. Zbieramy i usuwamy materiał z zachowaniem obowiązujących w tej kwestii przepisów.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wycinka drzew wymaga często dopełnienia pewnych kwestii formalnych. Zarówno przy zleceniach prywatnych, jak i publicznych, pomagamy w tej kwestii.

  Na podstawie udzielonego nam przez zleceniodawcę pełnomocnictwa składamy w odpowiednich urzędach dokumenty niezbędne do przeprowadzenia legalnej wycinki.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Józefów – Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Każda wycinka drzewa w Józefowie to zupełnie inne zadanie. Skomplikowana procedura składa się z wielu elementów. Korzystamy z różnych konfiguracji sprzętowych, odmienny jest też czas wykonywania niezbędnej pracy. Wszystkie powyższe, i wiele innych, czynników wpływa na ostateczną wycenę.

  Koszt wycinki drzew w Józefowie przedstawiamy już po ocenie zlecenia na podstawie przesłanych przez klienta zdjęć. Niemniej jest to wycena wstępna. Tę ostateczną przedstawiamy po przeprowadzeniu wizji lokalnej. Pamiętaj, że zarówno analiza fotografii, jak i wizja lokalna oraz przygotowanie wstępnej i ostatecznej wyceny to w naszym przypadku usługi całkowicie darmowe.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Józefów – FAQ

  Dębowy Patrol to zespół fachowców od wycinki drzew, w tym drzew niebezpiecznych. Jeśli chcesz skorzystać z usługi wycinki drzew w Józefowie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu – 22 243 65 67.
  Cena wycinki drzew w Józefowie to minimum 600 zł. Niemniej ze względu na szereg czynników wpływających na koszt realizacji usługi, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie – wstępnie po ocenie nadesłanego zdjęcia, już w 15 minut, a ostatecznie, również za darmo, po przeprowadzeniu wizji lokalnej.

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, przez co z nami masz pewność, że wycinka drzew Józefów przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Mamy niebagatelne doświadczenie w wycince drzew niebezpiecznych. Nasz zespół to wykwalifikowani arboryści z długim stażem, którzy o technice alpinistycznej w praktyce wiedzą wszystko. Poza wycinką oferujemy również inne usługi na wysokości, w tym odśnieżanie dachów i mycie elewacji.

  Czasami jest to konieczne. O ewentualnej konieczności tego rodzaju poinformujemy Cię już po ocenie nadesłanego zdjęcia. Po wizji lokalnej będziemy mieli już w tej kwestii pewność. Nie martw się – wszystkimi formalnościami, w tym uzyskaniem zezwolenia, zajmiemy się w Twoim imieniu, realizując zadanie w możliwie najkrótszym czasie.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 13 Średnia ocena: 5]

  Scroll to Top