Wycinka drzew Legionowo

Naszą główną misją jest ochrona i pielęgnacja drzew. Wycinamy drzewa chore lub powodujące zagrożenie dla ludzi, lub mienia. Oto co oferujemy:

 • Alpinistyczna wycinka drzew „niebezpiecznych”
 • Standardowa wycinka drzew (z ziemi)
 • Bezpłatna wycena zlecenia nawet w 15 minut
 • Bezpłatna wizja lokalna u klienta
 • Wysoko wykwalifikowani i certyfikowani arboryści
 • Współpraca na podstawie pisemnej umowy

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij "Wyślij" i poczekaj na kontakt

  O nas

  Od zawsze kochamy przyrodę, a uwielbienie dla natury znalazło odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Arborystyka, w tym pielęgnacja drzew metodą alpinistyczną, daje nam okazję do realizowana naszej zawodowej misji.

  Wyspecjalizowaliśmy się w usuwaniu tak zwanych drzew niebezpiecznych, ale fundamentem naszych codziennych działań jest przede wszystkim pielęgnacja. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usunąć całkowicie drzewo, czy pozbyć się suchych gałęzi lub ujarzmić nadmiernie rozrośniętą koronę, nasza firma może Ci w tym pomóc.

  Działamy na terenie całego kraju, więc z przyjemnością zajmiemy się również Twoimi drzewami!

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Legionowo – Oferta

  1. Pielęgnacja drzew

  Pielęgnacja drzew pozwala cieszyć się ich pięknem w bezpieczniejszych warunkach. Jako miłośnicy natury i jej propagatorzy, dbamy o to, aby nasze usługi służyły zarówno przyrodzie, jak i ludziom. Zakres usług pielęgnacyjnych obejmuje m.in.:

  2. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Czasami nawet najlepsze usługi pielęgnacji drzew są niewystarczające i w takich przypadkach trzeba sięgnąć po bardziej zaawansowane środki zaradcze. Dlatego też realizujemy zlecenia na wycinanie drzew „niebezpiecznych”, czyli takich, które mogą zagrozić bezpieczeństwu domów, budynków gospodarczych, linii energetycznych czy innych obiektów użyteczności publicznej.

  Działamy z wykorzystaniem technik alpinistycznych, co pozwala na precyzyjną pracę w każdych warunkach – często w ograniczonej przestrzeni. Z powodzeniem możemy manewrować w pobliżu dróg, ulic czy budynków, zapewniając bezpieczeństwo pracy i jej wysoką jakość.

  Co istotne, tak organizujemy naszą pracę, aby nie wpływała ona negatywnie na otoczenie, dzięki czemu możesz w tym czasie w spokoju wykonywać swoje codzienne obowiązki.

  3. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Tam, gdzie korzystanie z technik alpinistycznych nie jest konieczne, realizujemy klasyczną wycinkę drzew (z ziemi). Najczęściej tego typu prace są wykonywane przy drogach czy na działkach, ale jesteśmy w stanie dostosować się do różnych okoliczności.

  Naszą pracę wykonujemy od „A” do „Z”, co oznacza, że zadbamy również o porządek po wycince. Może to obejmować m.in. pocięcie gałęzi, usunięcie pni i inne czynności porządkujące.

  4. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji drzew zaowocowało nie tylko praktycznymi umiejętnościami, ale również zdobytą wiedzą na temat spraw formalnych. Dzięki znajomości tematu możemy wspomóc klientów w załatwianiu wszystkich formalności, które są potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia całego procesu.

  Dbamy o dokumentację oraz możemy reprezentować klienta we wszelkich czynnościach administracyjnych związanych z wycięciem drzew. Daje to gwarancję przeprowadzenia prac zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Wycinka drzew Legionowo – Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Lata pracy w tym zawodzie nauczyły nas, że każdy przypadek jest inny, dlatego wymaga indywidualnej wyceny. Chcemy jednak zachować pełną transparentność w tym temacie, więc oferujemy bezpłatną wycenę zlecenia na podstawie zdjęć. Wystarczy wysłać do nas kilka fotografii, a na ich podstawie odeślemy wstępną wycenę nawet do 15 minut.

  Oczywiście, nie jest to precyzyjna metoda, dlatego po akceptacji orientacyjnej wyceny, zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, podczas której naocznie obejrzymy drzewo i podamy dokładniejszy koszt.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Legionowo – FAQ

  Tylko współpraca z profesjonalistami daje pewność bezpiecznej wycinki drzew. Zadzwoń do nas (biuro: 22 243 65 67, Czcibor Wycech: 694 366 607), aby ustalić warunki współpracy i poznać dalsze kroki.

  Zazwyczaj koszt usługi zaczyna się od 600 złotych, ale każdy przypadek jest inny, dlatego oferujemy bezpłatną wycenę na podstawie zdjęć. Pozwoli nam to określić orientacyjny czas pracy i zakres działań.

  Doświadczenie, miłość do przyrody, branżowa wiedza i bezpieczeństwo to atuty, które są naszym znakiem rozpoznawczym. Współpracując z nami, masz pewność, że wszystko przebiega bezpiecznie i zgodnie z krajowymi przepisami.
  Wszystko zależy od danego przypadku, ale nasza firma może wziąć na siebie obowiązek załatwienia wszelkich formalności.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 13 Średnia ocena: 4.9]

  Scroll to Top