Wycinka drzew Podkowa Leśna

Naszą główną misją jest ochrona i pielęgnacja drzew. Wycinamy drzewa chore lub powodujące zagrożenie dla ludzi lub mienia. Oto co oferujemy:

 • Wycinka drzew niebezpiecznych
 • Wycinka metodą alpinistyczną
 • Standardowa wycinka przeprowadzana z ziemi
 • Bezpłatna wycena już w 15 minut
 • Darmowa wizja lokalna
 • Usługi certyfikowanych arborystów
 • Pisemna umowa

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij "Wyślij" i poczekaj na kontakt

  O nas

  Tworzymy zespół pasjonatów, darzących naturę należnym jej szacunkiem. Działamy z towarzyszącym nam stale zachwytem nad roślinnością i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej o nią zadbać. Codzienna praca to dla nas szereg wyzwań, które realizujemy z coraz większą satysfakcją.

  Nasza specjalność to wycinka drzew niebezpiecznych. Radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi drzewami, stanowiącymi zagrożenie, wykorzystując do ich wycinki profesjonalne metody wspinaczkowe. Technika alpinistyczna w wykonaniu naszych arborystów to gwarancja sprawnej i bezpiecznej wycinki. Pomagamy również w zakresie wycinki klasycznej z ziemi oraz pielęgnacji drzew. Nasza oferta jest dostępna w całym kraju, w tym również w Podkowie Leśnej.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Podkowa Leśna – Oferta

  1. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Drzewa niebezpieczne to takie, które stanowią zagrożenie dla ludzi lub obiektów. Najczęściej są to chore lub stare rośliny w stanie grożącym upadkiem. Wśród naszych usług znajduje się wycinka drzew niebezpiecznych w Podkowie Leśnej. Przeprowadzamy zarówno kompletną wycinkę, jak i przycinanie gałęzi, jeśli w danej sytuacji okazuje się to wystarczające.

  Stosując technikę alpinistyczną, nasi doświadczeni arboryści są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi wyzwaniami. Za sprawą sprawnej wspinaczki mogą dotrzeć w każde miejsce.

  Zajmujemy się realizacją projektów przy szkołach i przedszkolach oraz innych obiektach. Wycinkę drzew niebezpiecznych w Podkowie Leśnej zrealizujemy też na terenie cmentarza i parku, przy linii energetycznej i w każdej innej lokalizacji, w której jest to konieczne.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Oferujemy również wycinkę drzew w klasycznym stylu. Usuwamy rośliny z działek oraz wycinamy te stojące przy drogach, gdzie stwarzają zagrożenie dla uczestników ruchu. Nasze zadania realizujemy kompleksowo, zajmując się również sprzątaniem usuniętych gałęzi i pniów. Tniemy gałęzie i porządkujemy teren, pozostawiając go w stanie sprzed realizacji projektu.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wycinak drzew, a nawet prace pielęgnacyjne, często wymagają dopełnienia formalności. Uzyskiwanie zgód i zgłoszenia projektów to nasza działka. Jesteśmy zespołem arborystów z odpowiednimi przeszkoleniem i doświadczeniem. Dlatego zawsze wiemy, o jakich formalnościach trzeba pamiętać.

  Zajmujemy się organizacją wszelkiej dokumentacji i składaniem jej w stosownych punktach. Działamy w oparciu o pełnomocnictwo udzielane nam przez Klienta. Z nami nie musisz obawiać się problemów formalnych!

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Podkowa Leśna – Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Tak jak każde drzewo jest inne, tak i projekty ich wycinki istotnie się między sobą różnią. Zwłaszcza w przypadku wycinki drzew niebezpiecznych, w zależności od wymagań, niezbędny jest odmienny nakład pracy, czas poświęcony na dane zadanie, zastosowany sprzęt, a ostatecznie również ponoszony przez nas koszt. Dlatego też wycinka drzew niebezpiecznych Podkowa Leśna to usługa każdorazowo wyceniana indywidualnie. Podobnie zresztą jak wycinka standardowa i pielęgnacja drzew

  Wstępną wycenę poznasz już po 15 minutach od przesłania do nas zdjęć drzewa i okolicy. Na tej podstawie stworzymy wstępny plan działania oraz określimy, jakie formalności będą w danej sytuacji niezbędne. Dzięki temu będziemy w stanie wycenić zadanie. Dokładne i ostateczne koszty podajemy po przeprowadzeniu darmowej wizji lokalnej.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Podkowa Leśna – FAQ

  Dębowy Patrol jest do Twojej dyspozycji! Wycinka drzew w Podkowie Leśnej to w naszym wykonaniu gwarancja szybkiej i skutecznej usługi w każdym przypadku. Zadzwoń pod numer: 22-243-65-67, przedstaw nam swoje potrzeby i umów się na wizję lokalną. Przeprowadzamy wycinkę drzew niebezpiecznych i wycinkę standardową. Zajmujemy się również pielęgnacją drzew.

  Minimalna cena wycinki w Podkowie Leśnej to 600 zł. Ostateczną cenę ustalamy indywidualnie na podstawie specyfiki danego zlecenia. Szacunkową wycenę poznasz najpóźniej po 15 minutach od wysłania nam zdjęć. Natomiast ostateczne koszty określimy po przeprowadzeniu wizji lokalnej, która w przypadku Dębowego Patrolu jest darmowa.

  Jesteśmy fachowcami i pasjonatami. Od lat realizujemy zlecenia wycinki drzew. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tworząc szczegółowy plan działania, a następnie wdrażając go w życie. Działamy z zastosowaniem techniki alpinistycznej – najskuteczniejszej w zakresie wycinki drzew niebezpiecznych. Po zakończeniu procesu wycinki porządkujemy teren. Jednak wycinka drzew Podkowa Leśna to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Pomagamy również w zakresie czyszczenia elewacji, odśnieżania dachów i innych prac na wysokości.

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Czasami nie są wymagane żadne formalności, innym razem wystarczy zgłoszenie planowanej wycinki, natomiast w pozostałych przypadkach trzeba uzyskać zezwolenie. Już na podstawie zdjęcia określimy wstępnie zakres niezbędnych formalności. Po wizji lokalnej poznasz szczegóły. Pamiętaj, że jeśli sobie tego zażyczysz, zajmiemy się w Twoim imieniu wszystkimi formalnościami.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 7 Średnia ocena: 5]

  Scroll to Top