Wycinka drzew Mińsk Mazowiecki

Naszą główną misją jest ochrona i pielęgnacja drzew. Wycinamy drzewa chore lub powodujące zagrożenie dla ludzi, lub mienia. Oto co oferujemy:

 • Alpinistyczna wycinka drzew „niebezpiecznych”
 • Standardowa wycinka drzew (z ziemi)
 • Bezpłatna wycena zlecenia nawet w 15 minut
 • Bezpłatna wizja lokalna u klienta
 • Wysoko wykwalifikowani i certyfikowani arboryści
 • Współpraca na podstawie pisemnej umowy

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij "Wyślij" i poczekaj na kontakt

  O nas

  Miłość i szacunek do przyrody to czynniki, przez które zaangażowaliśmy się w arborystykę – naukę i sztukę poświęconą trosce o drzewa i krzewy. Nasz zespół to miłośnicy i znawcy roślin, a także specjaliści z zakresu prac na wysokości. Pozwala nam to realizować nawet najtrudniejsze zlecenia, w tym te wymagające wdrożenia techniki alpinistycznej.

  Pielęgnujemy drzewa, dokładając starań, aby nawet w sytuacji wysokiego zagrożenia uratować roślinę przed wycinką. Przycinamy konary i wykonujemy szereg innych działań, mających zniwelować zaistniałe zagrożenie. Jeśli nie jest to możliwe, przeprowadzamy likwidację drzewa. Specjalizujemy się w wycince drzew niebezpiecznych.

  Nasze usługi świadczymy w całej Polsce, jednak najwięcej zleceń realizujemy w Warszawie i okolicznych miejscowościach, takich jak między innymi Mińsk Mazowiecki.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Mińsk Mazowiecki – Oferta

  1. Pielęgnacja drzew

  Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją drzew i krzewów, umożliwiając im nieograniczony rozwój. Przeprowadzamy zabiegi wzmacniające rośliny, a także te mające zredukować ryzyko wynikające z groźby zawalenia drzewa lub rozrostu zagrażającego ludziom, budynkom i infrastrukturze. W ramach prac pielęgnacyjnych wykonujemy między innymi następujące działania:

  2. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Mianem drzewa niebezpiecznego określa się roślinę stanowiącą zagrożenie dla człowieka, obiektów budowlanych lub infrastruktury. Zagrożenie może wynikać ze znacznego rozrostu drzewa, a także jego uszkodzenia lub choroby, odpowiedzialnych za groźbę zawalenia.

  Z szacunku do natury, w pierwszej kolejności staramy się uratować drzewo. O ile to możliwe, przeprowadzamy prace pielęgnacyjne. Usuwamy zagrażające gałęzie, przycinamy koronę oraz wykonujemy szereg innych prac, które mają zredukować ryzyko bez konieczności wycinki.

  Niestety czasami usunięcie drzewa to jedyne dostępne rozwiązanie. Posiadamy doświadczenie w wycince drzew niebezpiecznych. Profesjonalnie, z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i techniki alpinistycznej przeprowadzamy wycinkę w każdej lokalizacji, w której roślina stwarza zagrożenie.

  3. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  W naszej ofercie znajduje się też klasyczna wycinka drzew. Usługa dotyczy wycinki roślin, których usunięcie jest konieczne ze względu na zaistniały plan zagospodarowania terenu. Przeprowadzamy też między innymi wycinkę drzew przy drogach.

  Standardowa wycinka drzew w Mińsku Mazowieckim to w naszym wykonaniu zawsze działanie dostosowane do okoliczności. Najczęściej stosujemy tradycyjne metody wycinki z ziemi, jednak w razie potrzeby wdrażamy technikę alpinistyczną.

  4. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wycinka drzew, a nawet przeprowadzenie prac pielęgnacyjnych, często wymaga uzyskania stosownych zezwoleń lub przynajmniej zgłoszenia planu wykonania danego działania. Wspieramy naszych Klientów we wszystkich kwestiach formalnych. W ramach pełnomocnictwa składamy odpowiednie dokumenty, w stosownych urzędach.

  Wycinka drzew Mińsk Mazowiecki – Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Na koszt usług składa się wiele czynników, do których należą: niezbędny nakład pracy, konieczne do wykorzystania techniki i maszyny, a także warunki realizacji zlecenia. Dlatego też każdorazowo przygotowujemy indywidualną wycenę.

  Już na podstawie przesłanej do nas fotografii przygotujemy wstępną wycenę realizacji zlecenia. Następnie przeprowadzimy wizję lokalną, która pozwoli nam określić dokładne koszty.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Mińsk Mazowiecki – FAQ

  Wybierz doświadczony i kompetentny zespół troszczący się o bezpieczeństwo ludzi i obiektów, a także dobro roślin. Postaw na Dębowy Patrol, kontaktując się z nami pod numerem – 22 243 65 67 lub 694 366 607

  Minimalny koszt wycinki drzewa w Mińsku Mazowieckim to 600 zł. Niemniej nie sposób wskazać w tym miejscu uniwersalną stawkę, ze względu na szereg czynników wpływających na koszty. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną wycenę – wstępną na podstawie fotografii, a ostateczną po przeprowadzeniu wizji lokalnej (jeśli okaże się ona konieczna).

  Na naszą korzyść przemawiają: duże doświadczenie, kompetencje potwierdzone certyfikatami, pozytywne opinie klientów oraz miłość do roślin i działanie wynikające z pasji. Działamy kompleksowo, pielęgnując drzewa, a w razie konieczności, przeprowadzając wycinkę. Zakończenie zlecenia następuje po uporządkowaniu przez nas terenu.

  Zwykle uzyskanie zezwolenia, lub przynajmniej zgłoszenie faktu wycinki, jest koniecznością. Nie przejmuj się jednak, zajmiemy się w Twoim imieniu wszystkimi formalnościami.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 18 Średnia ocena: 4.9]

  Scroll to Top