Wycinka drzew Piaseczno

Zajmujemy się wycinką drzew każdego typu, w tym również tych niebezpiecznych. Działamy głównie metodą alpinistyczną. Jesteśmy certyfikowanymi ekspertami z zakresu arborystyki – wspinaczki i wykonywania na wysokości nawet najtrudniejszych zadań związanych z wycinką i pielęgnacją drzew. Gwarantujemy najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij „Wyślij” i poczekaj na kontakt

  O nas

  Z miłości do przyrody, w poszukiwaniu pozytywnych emocji i ciągłej eksytacji, zajęliśmy się arborystyką. Zdobyliśmy wiedzę, umiejętności, a w konsekwencji uprawnienia, aby każdy nasz dzień mógł być realizacją pasji.

  Jesteśmy specjalistami w zakresie wycinki drzew niebezpiecznych. Posiadamy doświadczenie w usuwaniu drzew stanowiących zagrożenie dla obiektów mieszkalnych i komercyjnych, budynków gospodarczych i wszelkiej infrastruktury.

  Oczywiście zajmujemy się również standardową wycinką. Przeprowadzamy kompleksową usługę pielęgnacji drzew. Świadczymy też inne usługi z wykorzystaniem techniki alpinistycznej oraz wykonujemy czynności z ziemi. Działamy nie tylko w Piasecznie – dojeżdżamy do Klientów na terenie całego kraju.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Piaseczno – Oferta

  1. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Drzewa niebezpieczne to takie, które stanowią zagrożenie dla zabudowy, infrastruktury i ludzi. Często są to drzewa nadmiernie rozrośnięte, stare lub chore.

  Realizację zadanie, rozpoczynamy od wizji lokalnej. Oceniamy sytuację i przygotowujemy plan działania. W razie możliwości ograniczamy się do wycinki pojedynczych gałęzi, jednak przeprowadzamy też usuwanie całych roślin, jeśli uznamy że stwarzają zagrożenie lub po prostu takie jest życzenie Klienta.

  Wycinkę drzew niebezpiecznych w Piasecznie i innych miejscowościach przeprowadzamy przy domach jednorodzinnych i rozmaitych obiektach firmowych. Zlecenia dotyczą też roślin na cmentarzach, na terenie szkół, przedszkoli, w parkach i wielu innych lokalizacjach.

  Wieloletnie doświadczenie pozwala nam poradzić sobie nawet z najtrudniej dostępnymi drzewami, poprzez zastosowanie techniki alpinistycznej. Nasi specjaliści to certyfikowani fachowcy, korzystający z atestowanego sprzętu. Dzięki temu działamy skutecznie, szybko i bezpiecznie.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Realizujemy również zlecenia standardowej wycinki drzew. Działamy wtedy z poziomu ziemi, o ile pozwalają na to okoliczności. Usuwamy drzewa rosnące przy jezdniach, wycinamy również drzewa w celu przygotowania terenu do zagospodarowania.

  Wspieramy Klientów również po zakończeniu procesu wycinki. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem, usuwając ścięte drzewa lub ich elementy oraz porządkując teren pracy.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wycinka drzew lub ich fragmentów może wymagać uzyskania stosownego zezwolenia. Wiedza i doświadczenie umożliwiają nam każdorazowo określić, jakie dokumenty będą niezbędne, aby legalnie przeprowadzić zabieg.

  Podpisujemy umowę pośrednictwa, a następnie przygotowujemy stosowne dokumenty i przeprowadzamy czynności administracyjne. Wspieramy naszych Zleceniodawców na wszystkich etapach procesów formalnych.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Piaseczno - Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Każdy projekt jest nieco inny, przez co dokonujemy wyceny indywidualnej. Pod uwagę bierzemy specyfikę drzewa i okolicy, niezbędną do zastosowania technikę działania, konieczny do wykorzystania sprzęt, czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu, ryzyko związane z zadaniem oraz okoliczności pracy.

  Proces wyceny przebiega dwuetapowo. Na podstawie nadesłanych fotografii przeprowadzamy wstępną wycenę. Kiedy zostaje zaakceptowana, umawiamy się na wizję lokalną, gdzie sporządzamy ostateczny kosztorys.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Piaseczno – FAQ

  Postaw na Dębowy Patrol. Zadzwoń do nas – 22 243 65 67. Jesteśmy specjalistami w wycince drzew – w szczególności tych trudnych metodą alpinistyczną. Do naszych obowiązków podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zadzwoń i zapytaj o ofertę 🙂

  Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ koszt realizacji zadania zależy do wielu czynników. MInimalna stawka za wycinkę drzewa w Piasecznie to 600 zł. Zakres i rodzaj niezbędnych prac do wykonania, a także ryzyko związane z przeprowadzeniem zabiegu to podstawowe czynniki decydujące o ostatecznej cenie.

  Kwestia zezwoleń na wycinkę drzew jest skomplikowana. W niektórych sytuacjach wnioskowanie o zezwolenie okazuje się zbędne, w innych konieczne jest uzyskanie stosownych dokumentów legalizujących wycinkę. Na podstawie zdjęć oraz uzyskanych od Państwa informacji poinformujemy Cię, czy konieczne będzie uzyskanie zezwolenia, a jeśli tak, to o jakim konkretnie dokumencie mowa.

  Skuteczna i bezpieczna wycinka drzew w Piasecznie jest możliwa jedynie w wykonaniu certyfikowanych specjalistów, z użyciem fachowego sprzętu dostosowanego do wymogów danego zlecenia. Nasza firma przywiązuje szczególną wagę do kompetencji wykonawców oraz jakości sprzętu do wycinki techniką alpinistyczną oraz z ziemi.

  Określa się w ten sposób wszelkie drzewa stwarzające zagrożenie dla otoczenia. O drzewach niebezpiecznych mówimy w przypadku roślin, które ze względu na swój stan zdrowotny, wiek, budowę lub miejsce występowania wykazują zwiększone prawdopodobieństwo zawalenia. Niebezpieczeństwo może też dotyczyć oderwania pojedynczej gałęzi. Powyższa sytuacja oznacza ryzyko uszkodzenia obiektów budowlanych lub infrastrukturalnych, a także stanowi niebezpieczeństwo dla ludzi.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 5 Średnia ocena: 4.2]

  Scroll to Top