Wycinka drzew Radzymin

Naszą główną misją jest ochrona i pielęgnacja drzew. Wycinamy drzewa chore lub powodujące zagrożenie dla ludzi, lub mienia. Oto co oferujemy:

  • Alpinistyczna wycinka drzew „niebezpiecznych”
  • Standardowa wycinka drzew (z ziemi)
  • Bezpłatna wycena zlecenia nawet w 15 minut
  • Bezpłatna wizja lokalna u klienta
  • Wysoko wykwalifikowani i certyfikowani arboryści
  • Współpraca na podstawie pisemnej umowy

Bezpłatna wycena w 3 krokach

O nas

Łączymy naszą pasję, czyli pielęgnację i wycinkę drzew z naszymi zamiłowaniami, takimi jak miłość do natury oraz potrzebą dostarczania sobie ekscytujących wrażeń.

Na taką syntezę pozwala nam arborystyka. To dzięki niej możemy wykorzystywać techniki alpinistyczne, co sprawia nam przyjemność i jednocześnie działać na Twoją korzyść.

Czym się zajmujemy? Pomagamy w pozbyciu się drzew, które stwarzają zagrożenie dla ludzi lub zabudowań. Poza tym pielęgnujemy też drzewa, które tego wymagają. W naszej ofercie znajdziesz również usługi, które wykonujemy przy użyciu lin.

dębowy patrol

Wycinka drzew Radzymin – Oferta

1. Pielęgnacja drzew

Drzewa podobnie jak inne rośliny wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Nie wiesz, jak się nimi zajmować? Od tego masz nas. Co możemy dla Ciebie zrobić?

2. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

Kochamy drzewa, dlatego wycinamy jedynie te, które stwarzają zagrożenie. Masz podstawy, by sądzić, że drzewo spadnie na budynek lub ludzi? A może znajduje się zbyt blisko linii energetycznej? Zajmiemy się tym w bezpieczny sposób.

Nie straszna nam wycinka drzew w parkach czy na cmentarzach. Nasz zespół ma kwalifikacje, które pozwalają pracować z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Posługujemy się certyfikowanym sprzętem, co pozwala nam szybko i skutecznie rozwiązać Twoje problemy.

3. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

Uwielbiamy pracę na wysokościach, ale chętnie wykonamy też pracę, która nie wymaga takich umiejętności. Drzewo przeszkadza Ci w urządzeniu przestrzeni tak, jak sobie wymarzyłeś? Zajmiemy się tym.

Usuwamy też drzewa rosnące przy drogach i zapewniamy uporządkowanie terenu po zakończeniu wycinki.

4. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

Nie znosisz formalności? Mamy kompetencje, które pozwolą nam załatwić je za Ciebie. Zajmiemy się przygotowaniem dokumentacji, a Ty nie będziesz musiał nawet iść do urzędu. Wystarczy, że sporządzisz dla nas pełnomocnictwo, a czynności od złożenia wniosku, aż po wycięcie drzewa będą leżeć w naszej gestii.

Wycinka drzew Radzymin – Cennik

W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

Każde zlecenie różni się okolicznościami, w jakich pracujemy i ryzykiem, jakie musimy podjąć. Z tego powodu każdą pracę wyceniamy indywidualnie.

Chcesz poznać orientacyjny koszt? Wyślij nam zdjęcia miejsca, w którym mamy pracować, a postaramy się odpowiedzieć, ile to może kosztować. Jeśli cena będzie Ci odpowiadać, umówimy się na wizję lokalną Jest ona darmowa i pozwala nam dokładnie sprawdzić warunki, jakie panują na miejscu. Po wizji lokalnej poznasz dokładną kwotę do zapłaty.

Korzyści ze współpracy:

dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

Wycinka drzew Radzymin – FAQ

Jeśli dbasz o bezpieczeństwo i chcesz pracować z ekspertami, zleć wycinkę nam. Nasz nr tel. to 22 243 65 67 (biuro) i 694-366-607 (Czcibor Wycech).

Bez zdjęć i wizji lokalnej nie możemy dokładnie ustalić kosztów. Chcesz poznać cenę orientacyjną? Prześlij nam kilka precyzyjnych zdjęć, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Zwykle zajmuje nam to ok. 15 min. Po prawdziwej wizji lokalnej poznasz dokładną kwotę, jaką trzeba zapłacić za nasze kompleksowe usługi.

Dębowy Patrol to wykwalifikowana ekipa, która oferuje usługi kompleksowe. Poza gwarancją bezpieczeństwa zyskujesz też spokój, bo nie musisz biegać po urzędach, by załatwić niezbędne zgody, ani sprzątać po wycince drzew. Dębowy Patrol wszystkim się zajmie.

Poza wymienionymi czynnościami nasza ekipa odśnieży też Twój dach oraz umyje elewacje budynku.

W niektórych przypadkach zezwolenie jest potrzebne. Nie martw się tym, chętnie załatwimy je za Ciebie. Prześlij nam kilka zdjęć drzewa i miejsca pracy, a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy warunki współpracy.

Oceń naszą stronę

[Wszystkich ocen: 15 Średnia ocena: 5]

Scroll to Top