Wycinka drzew Marki

Ochrona i pielęgnacja drzew w Markach. Wycinamy drzewa chore lub powodujące zagrożenie dla ludzi lub mienia. Oto co oferujemy:

  • Alpinistyczna wycinka drzew „niebezpiecznych”
  • Standardowa wycinka drzew (z ziemi)
  • Bezpłatna wycena zlecenia nawet w 15 minut
  • Bezpłatna wizja lokalna u klienta
  • Wysoko wykwalifikowani i certyfikowani arboryści
  • Współpraca na podstawie pisemnej umowy

Bezpłatna wycena w 3 krokach

O nas

Miłość do natury wprowadziła nas w świat arborystyki – wymagającej sztuki zaawansowanej pielęgnacji drzew. Tworzymy zespół składający się osób promujących troskę o roślinność, posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat drzew i metod pielęgnacji oraz umiejętności techniczne, niezbędne, aby wprowadzić pożądane w danej sytuacji rozwiązania.

W większości przypadków jesteśmy w stanie przywrócić drzewu świetność lub przynajmniej właściwie je zabezpieczyć. W ostateczności, gdy drzewo stanowi zagrożenie dla ludzi i żadne działania nie przynoszą rezultatów, usuwamy je. W naszej ofercie znajduje się wycinka drzew niebezpiecznych, czyli właśnie tych, stanowiących zagrożenie, i często trudnych do usunięcia.

dębowy patrol

Wycinka drzew Marki – Oferta

1. Pielęgnacja drzew

Z usługi pielęgnacji drzew korzystają klienci kochający drzewa, którzy pragną, aby miały one optymalne warunki do życia i rozwoju. Wykonujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, dostosowując działania do potrzeb zaistniałych w danym przypadku. W zakres wykonywanych przez nas czynności wchodzą między innymi:

2. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

W niektórych sytuacjach jedynym sposobem ochrony bezpieczeństwa ludzi i infrastruktury jest wycięcie drzewa. Jeśli inne działania nie przynoszą rezultatów, przeprowadzamy likwidację drzewa stanowiącego zagrożenie.

Wycinka drzew niebezpiecznych w Markach to usuwanie chorych roślin grożących zawaleniem, które mogłoby być zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi lub przyniosłoby znaczne straty poprzez zniszczenie istotnej infrastruktury. Pracujemy przy szkołach, przedszkolach, budynkach mieszkalnych, szpitalach, na cmentarzach, w parkach, czy przy liniach energetycznych.

Przeprowadzając wycinkę drzew niebezpiecznych, stosujemy zwykle technikę alpinistyczną. W naszym zespole działają specjaliści po przeszkoleniu, z doświadczeniem w pracy na wysokości.

3. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

Przeprowadzamy również standardową wycinkę drzew. Jeśli stosowanie techniki alpinistycznej nie jest konieczne, wdrażamy klasyczne rozwiązania, przeprowadzając wycinkę z poziomu ziemi.

4. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

Zaawansowane działania pielęgnacyjne, a tym bardziej wycinka drzew, wymagają często uzyskania stosownych zezwoleń. Sprawy te bywają skomplikowane i czasochłonne, dlatego służymy wsparciem również w tym obszarze. Zbierane latami wiedza i doświadczenie pozwalają nam trafnie ocenić sytuację i określić niezbędną do uzyskania dokumentację, a następnie w imieniu klienta złożyć stosowne wnioski i zalegalizować działania.

Wycinka drzew Marki – Cennik

W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

Wszystkie realizowane przez nas usługi w Markach, jaki w każdym innym miejscu, są wyceniane indywidualnie.

Dotyczy to zarówno wycinki drzew niebezpiecznych i wycinki standardowej, jak i prac pielęgnacyjnych. W zależności od zaawansowania niezbędnych do wykonania czynności, czasu pracy i poniesionych kosztów cena usługi w każdym przypadku jest nieco inna.

Korzyści ze współpracy:

dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

Wycinka drzew Marki – FAQ

Dębowy Patrol to gwarancja profesjonalizmu i szybkiej realizacji zlecenia. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu – 22 243 65 67 lub 694 366 607, aby przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania. Wyślij zdjęcie drzewa i umówmy się na wizję lokalną. Po spotkaniu poinformujemy Cię, czy istnieje szansa uratowania drzewa poprzez wdrożenie właściwych działań pielęgnacyjnych. Jeśli tak, przeprowadzimy je, a jeśli nie, wykonamy bezpieczną wycinkę drzewa.
Wycinka drzewa w Markach to koszt minimum 600 zł. Niemniej ostateczna stawka jest zależna od wielu czynników, dlatego każdorazowo przeprowadzamy wycenę indywidualną.
Pielęgnacja drzew, a także ich wycinka, to nasze specjalności, którymi zajmujemy się od wielu lat, przez co znamy się na tym doskonale. Działamy sprawnie, szybko i uczciwe. Co ważne, troszczymy się o rośliny. Jeśli tylko to możliwe, rezygnujemy z wycinki na rzecz wdrożenia działań pielęgnacyjnych.

Nie zawsze, jednak często jest to konieczne. Jednak nie masz czym się przejmować. Wszystkimi kwestiami formalnymi zajmiemy się w Twoim imieniu. Już na podstawie zdjęcia drzewa i rozmowy z Tobą ocenimy wstępnie, czy uzyskanie odpowiednich dokumentów będzie konieczne. Pewność uzyskamy po wizji lokalnej, a następnie, jeśli zaistnieje taka potrzeba, przystąpimy do procesu uzyskiwania zezwolenia.

Oceń naszą stronę

[Wszystkich ocen: 13 Średnia ocena: 5]

Scroll to Top