Wycinka drzew Michałowice

 • Wycinka drzew określanych jako niebezpieczne
 • Wycinka z zastosowaniem techniki alpinistycznej
 • Klasyczna wycinka z ziemi
 • Bezpłatne przygotowanie wyceny nawet do 15 minut od nawiązania kontaktu
 • Darmowa wizja lokalna przed realizacją projektu
 • Wysokie kwalifikacje i doświadczenie certyfikowanych arborystów

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij „Wyślij” i poczekaj na kontakt

  O nas

  Jesteśmy pasjonatami przyrody i zapalonymi obrońcami środowiska. Szukamy też pozytywnych emocji i ekscytacji. To wszystko sprawiło, że wybraliśmy arborystykę, która pozwala nam każdego dnia spełniać się w największej pasji. Nasz świat to trudna sztuka pracy z drzewami na wysokości.

  Nasza specjalność to drzewa niebezpiecznie, czyli te, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla ludzi i obiektów. Wycinka drzew niebezpiecznych w Michałowicach to w naszym wykonaniu gwarancja likwidacji zagrożenia w bezpieczny sposób.

  Oczywiście realizujemy też standardowe zlecenia wycinki drzew oraz ich pielęgnacji poprzez przycinanie. Również w tym obszarze korzystamy z techniki alpinistycznej, a jeśli to zbędne, działamy z ziemi.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Michałowice - Oferta

  1. Wycinka drzew „niebezpiecznych”

  Usuwamy drzewa niebezpieczne bądź ich fragmenty, w zależności od możliwości w danej sytuacji i zakresu potencjalnego zagrożenia. Wycinka drzew niebezpiecznych w Michałowicach w naszym wykonaniu rozpoczyna się od analizy sytuacji, następnie planujemy stosowne działania i wdrażamy je w życie.

  Nasz zespół tworzą doświadczeni arboryści, wprawieni w pracy na wysokości. Stosując technikę alpinistyczną, jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce i poradzić sobie nawet z najtrudniejszym i najbardziej niebezpiecznym drzewem.

  Wycinka drzew niebezpiecznych to usługa realizowana przez nas w pobliżu obiektów edukacyjnych, na cmentarzach, przy infrastrukturze energetycznej, w parkach i w każdej innej lokalizacji, w której roślinność stanowi zagrożenie.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Technikę alpinistyczną wykorzystujemy czasami również do standardowej wycinki lub pielęgnacji drzew. Niemniej często nie jest to konieczne. W takiej sytuacji, korzystając z najlepszych dostępnych narzędzi, przeprowadzamy zabieg z poziomu ziemi.

  Świadczymy kompleksowe usługi. Oznacza to, że po wycince zajmujemy się cięciem gałęzi, likwidacją ściętego materiału i pozostałymi czynnościami porządkowymi.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wycinka drzew w Michałowicach w niektórych sytuacjach może wymagać uzyskania zezwolenia lub złożenia w stosownym urzędzie odpowiedniej dokumentacji. Kwestie prawne związane z tego typu zabiegami bywają skomplikowane.

  Doświadczenie naszych fachowców pozwala nam sprawnie organizować wszelkie kwestie formalne. Poinformujemy Państwa, jaka dokumentacja będzie niezbędna dla zgodnego z prawem wycięcia drzewa, a następnie, na podstawie udzielonego nam przez Państwa pełnomocnictwa, zajmiemy się załatwieniem wszystkich niezbędnych spraw.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Michałowice - Cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Wycinka drzew, zwłaszcza niebezpiecznych, to skomplikowany proces, składający się z wielu elementów. Z tego względu na cenę wycinki drzew w Michałowice wpływa wiele czynników, co oznacza konieczność dokonywania każdorazowo indywidualnej wyceny.

  Szacunkową wycenę przygotowujemy już po 15 minutach od otrzymania od Państwa zdjęć poglądowych. Ostateczna cena zostaje podana po wizji lokalnej, którą przeprowadzamy bezpłatnie.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Michałowice - FAQ

  Mamy wszystko, czego trzeba, aby sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić wycinkę dowolnego drzewa. Nasz zespół to doświadczeni arboryści, pracujący z użyciem najlepszego sprzętu. Wycinka drzew to usługa, której nikt nie wykona tak dobrze, jak nasi fachowcy.

  Minimalna cena wycinki drzew w Michałowicach to 600 zł. Ostateczny koszt jest zależny od wielu czynników, przez co każdorazowo przygotowujemy dla Klientów indywidualne wyceny. Zapraszamy do kontaktu i przesłania zdjęć drzewa i okolicy, abyśmy mogli przygotować wstępny kosztorys. Po przeprowadzeniu darmowej wizji lokalnej podamy ostateczną cenę.

  Jesteśmy specjalistami z zakresu wycinki drzew niebezpiecznych, skutecznie realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań w ustalonych terminach. Działamy w oparciu o przejrzyste zasady, a wszystkie warunki współpracy są jasno określone w spisanej umowie. Działamy kompleksowo, oferując wycinkę drzew niebezpiecznych i wycinkę standardową, a także pielęgnację drzew i krzewów oraz szereg innych prac na wysokości, w tym odśnieżanie dachów i mycie elewacji.

  W niektórych sytuacjach zezwolenie na wycinkę drzew w Michałowicach jest niezbędne. Na podstawie wysłanego przez Państwa drzewa poinformujemy wstępnie, jaka dokumentacja będzie niezbędna do przeprowadzenia zabiegu. Jeśli zezwolenie będzie konieczne, zajmiemy się jego uzyskaniem w Państwa imieniu.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 2 Średnia ocena: 5]

  Scroll to Top