Wycinka drzew Izabelin

 • Specjalistyczna wycinka drzew uznanych za niebezpieczne (metodą alpinistyczną)
 • Wycinka drzew zwykłych (z ziemi)
 • Szybka (do 15 minut) wycena na podstawie drzew – całkowicie za darmo
 • Ostateczna wycena i określenie szczegółowego planu działania po wizji lokalnej
 • Usługa w wykonaniu wykwalifikowanych i doświadczonych arborystów
 • Przejrzysta umowa współpracy

  Bezpłatna wycena w 3 krokach

  Krok 1: Prześlij zdjęcie

  Krok 2: Zostaw swój numer telefonu

  Krok 3: Kliknij „Wyślij” i poczekaj na kontakt

  O nas

  Wyróżnia nas fakt, że działamy z pasji i miłości do środowiska naturalnego. Jesteśmy zespołem otwartych ludzi, szanujących otaczającą ich przyrodę. Realizujemy się w arborystyce, która pozwala nam na co dzień zajmować się pielęgnacją roślinności. Pracujemy na drzewach, wykorzystując technikę alpinistyczną do usuwania fragmentów lub całych drzew niebezpiecznych, które zagrażają domom, elementom infrastruktury czy też bezpośrednio ludziom.

  Niemniej nasza oferta to także standardowa pielęgnacja drzew wszelkiego rodzaju. Wykonujemy klasyczne  przycinanie drzew prosto z ziemi oraz szereg innych prac mających na celu zatroszczenie się o zdrowie i estetykę roślin. Posiadamy pełne wyposażenie sprzętowe, korzystając jedynie z urządzeń i akcesoriów najwyższej jakości.

  dębowy patrol

  Wycinka drzew Izabelin – oferta

  1. Wycinka drzew “niebezpiecznych”

  Drzewami niebezpiecznymi określa się wszystkie te, które w jakiś sposób stanowią zagrożenie dla ludzi, obiektów architektonicznych i infrastrukturalnych. Nasza firma specjalizuje się w wycince drzew niebezpiecznych.

  Działamy w okolicy domów jednorodzinnych i bloków, szkół, przedszkoli, linii kolejowych i energetycznych, oraz w każdym innym miejscu, w którym stare, chore lub przerośnięte drzewo grozi zawaleniem, lub w inny sposób stwarza ryzyko uszkodzenia jakiegoś obiektu.

  Pojawiamy się w Warszawie oraz wszystkich okolicznych miejscowościach. Wykonując wycinkę drzew niebezpiecznych w Izabelinie, stosujemy technikę alpinistyczną. Wykwalifikowani arboryści wspinają się na drzewo, korzystając ze swojej wiedzy, doświadczenia oraz sprzętu zabezpieczającego.

  wycinka drzew niebezpiecznych
  tradycyjna wycinka drzew

  2. Standardowa wycinka drzew (z ziemi)

  Świadczymy również usługę tradycyjnej wycinki drzew oraz ich przycinania. Realizujemy zlecenia na posesjach prywatnych oraz przy drogach. Działamy kompleksowo, od dokładnego zaplanowania działań, poprzez ich wykonanie, aż po prace porządkowe. Wywozimy gałęzie i inne pozostałości.

  Przy realizacji zlecenia klasycznej wycinki korzystamy zwykle z tradycyjnych metod. Stosujemy wycinkę drzew z ziemi, co jednak również wymaga sporej ostrożności, a przede wszystkim wysokich umiejętności i fachowego sprzętu, którym oczywiście dysponujemy.

  3. Sprawy formalne, zezwolenia administracyjne

  Wycinka, a nawet wykonanie pracy pielęgnacyjnej, może wymagać organizacji pewnych kwestii formalnych. Kompleksowo pomagamy w tej kwestii. Zbieramy i uzupełniamy wszystkie niezbędne dokumenty, a w razie życzenia Klienta zajmujemy się również złożeniem ich w stosownym urzędzie.

  Działamy na podstawie pełnomocnictwa, udzielanego nam przez Klienta na początku współpracy. Nasza wiedza i doświadczenie we wszystkim, co związane z arborystyką, pozwalają na zawsze odpowiednio wywiązać się z obowiązków formalnych.

  sprawy-formalne

  Wycinka drzew Izabelin – cennik

  W przypadku mniej skomplikowanych zleceń, zwłaszcza tzw. klasycznej wycinki (z ziemi) zastosowanie ma poniższy cennik:

  Obwód drzewa mierzymy na wysokości 130 cm powyżej poziomu ziemi.

  Zlecenia dotyczące wycinki i  pielęgnacji drzew niebezpiecznych, a w dużym stopniu również zwykłych, są zróżnicowanie i wymagają zastosowania odmiennych technik i narzędzi oraz zróżnicowanego nakładu pracy. W przypadku drzew niebezpiecznych pojawia się też czynnik ryzyka. Dlatego też, jeśli chodzi o wycinkę drzew w Izabelinie, cena każdorazowo jest ustalana indywidualnie. Przygotowując wycenę, bierzemy pod uwagę powyższe i kilka innych, pomniejszych czynników.

  Wstępną wycenę przygotowujemy na podstawie przesłanych przez Państwa zdjęć, co zajmuje nam nie więcej niż 15 minut. Natomiast konkretną stawkę jesteśmy w stanie wskazać po wizji lokalnej, czyli wizycie w miejscu planowanej pracy w Izabelinie lub dowolnej innej miejscowości w okolicy.

  Korzyści ze współpracy:

  dębowy patrol - alpinistyczna wycinka drzew

  Wycinka drzew Izabelin – FAQ

  Firma Dębowy Patrol to gwarancja profesjonalnej wycinki drzew w Izabelinie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, pod numerem 22 243 65 67 i przedstaw swoje potrzeby. Poprosimy Cię o wysłanie zdjęć, które posłużą do szybkiego przygotowania wyceny. Później pozostanie już tylko umówienie terminu wizji lokalnej i zaplanowanie procesu realizacji projektu.

  Wycinka drzew w Izabelinie to cena minimum 600 zł. Pragniemy jednak podkreślić, że poszczególne projekty generują inne potrzeby oraz odmienne nakłady finansowe i czasowe, które musimy ponieść. Dlatego nie posiadamy stałego cennika, lecz każdy Klient otrzymuje od nas indywidualną wycenę – wstępną na podstawie zdjęć oraz ostateczną po przeprowadzeniu wizji lokalnej.

  Od wielu lat zajmujemy się wycinką oraz pielęgnacją drzew. Wycinka drzew w Izabelinie to w naszym przypadku profesjonalnie przeprowadzona procedura z wykorzystaniem certyfikowanego sprzętu. Nasi wykwalifikowani arboryści sprawnie przeprowadzają zabiegi z zastosowaniem metody alpinistycznej oraz z ziemi – w zależności od aktualnych potrzeb. Wielu Klientów szczególnie wysoko ceni sobie kompleksowość naszych usług – planujemy wycinkę, przeprowadzamy ją, a później sprzątamy po zabiegu.

  Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W niektórych przypadkach pozwolenie jest zbędne, a w innych konieczne okazuje się  uzyskanie go w odpowiednim urzędzie. Zwykle już na podstawie zdjęcia jesteśmy w stanie poinformować Klienta o ewentualnej konieczności wnioskowania o zezwolenie na nasze działania. Pamiętaj, że z nami nie musisz się niczym przejmować – zajmiemy się w Twoim imieniu wszystkimi kwestiami formalnymi.

  Oceń naszą stronę

  [Wszystkich ocen: 4 Średnia ocena: 5]

  Scroll to Top